1960
logo
imagesbackground

Забіжні сходи

1960
112 678 грн. "під ключ"
1956
246 570 грн. "під ключ"
867
155 100 грн. "під ключ"
850
152 846 грн. "під ключ"
1834
118 518 грн. "під ключ"
1952
130 683 грн. "під ключ"
116
105 154 грн. "під ключ"
1942
113 294 грн. "під ключ"
1875
94 166 грн. "під ключ"
1804
99 882 грн. "під ключ"
1526
79 256 грн. "під ключ"
1407
199 006 грн. "під ключ"
1184
165 701 грн. "під ключ"
1128
88 858 грн. "під ключ"
1524
106 726 грн. "під ключ"
991
90 799 грн. "під ключ"
325
112 682 грн. "під ключ"
1393
148 982 грн. "під ключ"
1288
102 566 грн. "під ключ"
298
162 396 грн. "під ключ"
Кольори і фактури
записатися на замір

  Забіжні сходи – це конструкція, у якої є забіжні сходинки. Саме наявність таких сходинок дозволяє сходам назватися забіжними. Вони об’єднують в собі особливості маршової та гвинтової системи, але при цьому інтегруються в будь-який простір і з ними не складно досягти ефекту компактності переходу між поверхами.

  Забіжні дерев’яні сходи від виробника Пан Майстер

  Дерев’яні забіжні сходи – це ідеальне рішення для житла, площа якого не дозволяє провести встановлення «класичної» конструкції. Скептики скажуть, що монтаж такої системи ускладнюється. В чомусь вони мають рацію, але по-перше, професіонали Panmayster.ua давно вже навчилися вирішувати будь-які складності. По-друге, коректне проектування дозволяє звести до нуля можливі ризики. І на кінець, це оптимізоване в плані конструктивну рішення, на практиці довело свою ефективність.

  Для виготовлення таких моделей може використовуватися різний матеріал, але якщо ви хочете наповнити свій інтер’єр особливим шиком, зверніть увагу на сходи з дуба на другий поверх.

  Види сходів із дерева з забіжними сходинками

  Особлива конструкція ніяк не обмежує Замовника, а навпаки надає йому широкі можливості для вибору. В залежності від технічних особливостей приміщення, бюджетних обмежень і смакових переваг можна замовити різні варіації на тему сходів на 2й поверх з забіжними сходинками замість «класичної площадки».

  В асортименті наших майстрів конструкція:

  Кожен з варіантів має свої переваги і «родзинки». Але всі без виключення моделі виготовлені нашими спецами, відрізняє надійність, стійкість, міцність, висока якість і стильний дизайн. До речі ми пропонуємо великий вибір порід, але як показує практика, особливою популярністю користуються дубові версії.

  Особливості конструкцій

  Для того щоб максимально оптимально вписати сходи в будівлю з конкретними обмеженнями по площі необхідно надати нашим спеціалістам план приміщення. Так як рішень багато і кожне з них призначене для конкретної ситуації, то підібрати підходящий проект не складе труднощів. Наші спеціалісти готові запропонувати Вам самі різні моделі в тому числі:

  1. поворотні;
  2. з площадкою та без;
  3. включаючи різні кріпильні елементи;
  4. з різним напрямом і декоративним оформленням.

  Якщо говорити про поворотні варіації, то у нас доступні як забіжні сходи з поворотом на 180 градусів, так із поворотом на 90 градусів.

  В плані кількості маршів в галерею реалізованих проектів ввійшли конструкції:

  Але і це ще далеко не повний перелік. Компанія Пан Майстер пропонує моделі з різною кількістю забіжних сходинок.

  Можливе облаштування системи з:

  1. чотирма;
  2. з 5 сходинками.

  В залежності від побажання Замовника ми можемо виготовити взірці:

  1. на тятиві;
  2. на косоурах;
  3. на больцях.

  Нас не лякають складні проекти, отже якщо вам потрібні особливі сходи забіжні в приватному будинку, нам буде що вам запропонувати.

  Для рішення нестандартних ситуацій можливе виготовлення таких варіацій як:

  Каркас як і кріплення підбираються так щоб конструкція відрізнялася не тільки надійністю, але й ергономічністю. Комфорту системі додають правильно підібрані сходинки. А це може бути як зигзаг, так і гусячий крок.

  Сходи забіжні з дерева виглядають солідно та респектабельно. Ну а якщо це моделі з дубу, то ваш інтер’єр виглядатиме ще біль виграшно.

  Переваги дубових виробів з забіжними сходами

  Перерахувати всі переваги таких виробів неможливо. По-перше, сам матеріал це вже тотальна перевага. Дуб міцний, довговічний, красивий, не боїться ні перепадів температур, ні коливань вологості. Так як деревина стійка до механічного впливу, то такі забіжні дерев’яні сходи купити які можна у нас, навіть при активній експлуатації не втратять свій акуратний вигляд.

  Сучасна технологія обробки дозволяє створювати з дуба справжні шедеври. Так він складний в обробці, але ми знаємо як змусити деревину заграти у всій своїй красі.

  В результаті є можливість виготовити виріб в будь-якій дизайнерській концепції і під будь-який стиль. Вам подобається розкіш і величність – ми запропонуємо вам модель, облицювання якої вразить вас своєю добротністю і дорожнечею. Віддаєте перевагу практичності та лаконічності – можемо просто обшити конструкцію, надавши їй візуальної монолітності. Це дуже функціонально и добротно.

  Інтер’єр вимагає легкості – відкрита конструкція підійде для нього ідеально. Ну а якщо у Вас новомодний стиль Лофт, ми зможемо побудувати для вас екземпляр на каркасі із швелеру або використати перила з металу.

  Що стосується самої конструкції, то забіжні сходи на другий поверх ідеальні для приміщень з «урізаною» площею. Така мега компактна система впишеться в будь-який простір.

  Крім того навіть на фото видно що вони дуже стильні і естетично переважають своїх «традиційних колег».

  Вартість виготовлення сходів з забіжним сходами

  Ціна конструкції залежить від різних факторів:

  1. розмір системи;
  2. вид сировини що використовується;
  3. складність виконання;
  4. труднощі при монтажі.

  Але ціноутворення не стане несподіванкою для Клієнта бо ми готові розрахувати вартість забіжних сходів, надав попередню калькуляцію в режимі онлайн. Для цього нам потрібна схема будівлі і «орієнтир» Замовника про його побажання.

  Але беззаперечно кінцева вартість сходів буде визначена після розробки дизайн проекту і узгодження всіх дизайнерських нюансів з Замовником.

  Розробка дизайн проекту

  Ми надаємо перевагу роботі в форматі «під ключ». Це значить що ми не тільки будуємо але й:

  1. проектуємо;
  2. створюємо дизайнерську концепцію;
  3. підбираємо матеріали та комплектуючі;
  4. проводимо інсталяцію.

  В результаті гарантуємо що ваша міжповерхова система не тільки буде виглядати стильно і елегантно, але і порадує комфортом, безпечністю, довговічністю та ергономічністю.

  При цьому в процесі проектування будуть враховані всі параметри (в т.ч. ширина отвору), особливості будівлі, функціональне призначення конструкції. Адже це не обов’язково мають бути сходи на другий поверх, це може бути система, що дозволяє піднятися на мансарду. Головне що вона буде правильна по конструктиву, а це гарантія безпеки і надійності.

  Реалізація і монтаж

  Збірка як і монтажні роботи також проводяться спеціалістами компанії Пан Майстер. Це дозволяє нам надавати гарантію не тільки на саму конструкцію, але й на коректність її установки.

  Позитивні відгуки про нашу роботу підвереджують, що ми обрали коректну стратегію.

  Ми не тільки пропонуємо різні види систем, але і дивуємо різноманіттям доступних рішень, приваблюємо демократичною ціновою політикою, гарантуємо високу якість виготовлення і монтажу. Не дивно, що наша продукція користується попитом а галерея реалізованих проектів постійно поповнюється

  Це конструкції, оснащені забіжними сходинками
  Вони компактні і здатні вписатися там, де неможливо встановити стандартну маршову конструкцію. Крім того вони виглядають дуже стильно і надають інтер’єру родзинки
  Із різних, але ми рекомендуємо дуб.
  Складно сказати, все залежить від обраних матеріалів, габаритів, дизайну, складності виконання монтажу.

  Купити забіжні сходи Київ, Київська область, Ірпінь, Бровари, Боярка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Вишневе, Обухів, Переяслав Хмельницький, Буча, Фастів, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка