1449
logo
imagesbackground

Відкриті сходи

1449
176 494 грн. "під ключ"
1900
129 215 грн. "під ключ"
P1935
170 318 грн. "під ключ"
1875
94 166 грн. "під ключ"
284
138 006 грн. "під ключ"
1407
199 006 грн. "під ключ"
1245
81 572 грн. "під ключ"
1393
148 982 грн. "під ключ"
113
187 595 грн. "під ключ"
1369
163 015 грн. "під ключ"
1306
103 175 грн. "під ключ"
Кольора та фактури
записатися на замір

  Відкриті сходи – це модульні конструкції, які встановлюються в заміських будинках і багаторівневих квартирах. Використовуються для переходу на другий поверх. Можуть виготовлятися на основі металу і дерева. Особливістю відкритої конструкції є те, що при підйомі людина може повністю переглядати подлестничное простір. Вона не має вертикальної дошки-заглушки як в закритих сходах.

  Відкриті сходи в будинку

  Інтер’єр сучасного стилю – це мінімалізм. Відкриті сходи на другий поверх ідеально підходять під цей опис. Ідеальна конструкція для невеликого заміського будинку або місця, де раніше таких сходів не було, але поставити її можна. Вона займає небагато місця, а за рахунок видимості не створює враження громіздкості. Конструкція складається з каркаса, ступенів і поручнів. Каркас може бути виготовлений з металу або дерева. Є повністю дерев’яні моделі або комбіновані, коли каркас з металу, а щаблі й поручні дерев’яні.

  За формою відкриті сходи буваю двох видів:

  1. Гвинтові. Гвинтові сходи складаються з однієї опори, по колу якої кріпляться рівні. За фактом, опора – це труба або дерев’яний брус, в залежності з чого виготовлена ​​сходи. Інша сторона ступні надійно закріплена за рахунок огорожі. В цьому випадку, воно носить прямий конструктивний характер і без нього не обійтися. Перевагою таких сходів є те, що вона займає мало місця в будинку.
  2. Маршові. Маршова відкрита сходи – це класична конструкція. Вона складається з двох або більше маршів, може мати вигляд забежние сходи або п-образної. Перевагою таких сходів є те, що вона зручна, легка в зборі і транспортуванні. Це значно прискорює установку.

  Вибір тієї чи іншої конструкції залежить від того, скільки місця ви можете виділити для установки і закладене в плані спочатку для неї місце.

  Відкриті сходи на металевому каркасі

  Відкриті сходи на металевому каркасі – це сучасне і довговічне рішення. Косоури тут – це металеві опори, на які встановлюються ступені і огорожу. Багато майстрів дають на неї довічну гарантію. Така сходи для тих, хто любить комфорт, стиль і простоту. У такій конструкції є кілька переваг:

  Відкриті сходи на металевому каркасі виготовляються шляхом ретельної зачистки та шліфування. В даному випадку, метал буде родзинкою моделі, тому повинен виглядати максимально красиво і стильно. Після того, як кістяк готовий до нього кріпляться вже підготовлені ступені. Останні виготовляються з дерева або скла.

  Відкриті сходи з дерева

  Відкриті сходи з дерев’яного масиву – це повноцінні дерев’яні конструкції, в яких всі деталі виготовлені з дерева. Масив – це суцільний шар натурального дерева або клеєного з ламелей. З натурального дерева виготовляють такі види сходів:

  Моделі з дерева можуть бути виготовлені з дуба, ясена та бука. Такі сходи виглядають дещо масивніше, ніж з металевого каркаса, але в них є свій шик. Ідеально підійдуть для інтер’єру класичного стилю.

  Підведемо підсумок

  Використання відкритих сходів може бути необхідністю чи бажанням. Перший випадок ставитися для невеликих будинків і багаторівневих квартир, де простір на вагу золота. Відкрита сходи не тільки заощадить місце, але і створить відчуття легкості в інтер’єрі. Для тих хто бажає відкриту сходи бачити у себе в будинку – це може виглядати максимально стильно і красиво.

  Відкриті сходи з металічесікм каркасів можуть бути бюдженее і менше. Відкриті дерев’яні сходи – це не дешевий варіант. Натуральне дерево завжди було за високою ціною, але можна підібрати оптимальний варіант в столярній майстерні “ПанМайстер”. Ми знаходимося в місті Київ, Україна. Чи готові допомогти у виборі оптимальної конструкції для конкретного випадку.

  Відкриті сходи - це конструкції з металу або дерева, в яких проглядається подлестничное простір.
  Відкриті сходи встановлюються в будинках і багаторівневих квартирах. Такі типи сходів виглядають стильно і економлять простір.
  Відкриті сходи виготовляються двох видів - маршові і гвинтові. Вибір можна зробити в залежності від кількості місця на установку сходів або стилістичних переваг.
  Відкриті сходи на металевому каркасі - це найбільш бюджетний варіант. Металу довговічний і недорогий матеріал, а в тандемі з деревом будуть ідеально виглядати в будь-якому інтер'єрі. Відкриті дерев'яні сходи варіант дорожче, оскільки виготовлені з натуральних порід дерев.

  Купити відкриті сходи Київ, Київська область, Ірпінь, Бровари, Боярка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Вишневе, Обухів, Переяслав Хмельницький, Буча, Фастів, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка