1900
logo
imagesbackground

Прямі сходи

1900
129 215 грн. "під ключ"
1084
102 174 грн. "під ключ"
1245
81 572 грн. "під ключ"
1091
95 341 грн. "під ключ"
1306
103 175 грн. "під ключ"
записатися на замір

  Прямі сходи – це найбільш поширений вид з’єднання двох поверхів в будинку. Вони комфортні і максимально прості в установці, що робить їх зведення швидким. Характеристики і конструктивні особливості безпечні та зручні. Це те, що потрібно для постійного пересування між поверхами.

  Прямі сходи

  Прямі сходи можуть бути різних форм і конфігурацій. Їх можна придбати готовим комплектом, якщо розміри підійдуть або замовити індивідуальний варіант. Складові для сходів виготовляють з дерева, металу і скла. Різноманітність видів дозволяє встановити її в багаторівневої квартирі. Кількість форм, кольорів і стилістика залежить від смаку замовника. Прямі сходи – це класичний варіант для заміського будинку.

  Прямі сходи на другий поверх виготовляються з дерева і металу, рідше використовується скло і поділяються на 3 основні види:

  Одномаршові прямі сходи в будинку – найпоширеніший вид в приватних будинках. Їх легко зібрати і вони не займають багато простору. Дуже часто впритул наближені до стіни, що робить встановлення ще більш легким.

  Конструкція прямих сходів

  Прямі сходи на другий поверх продаються готовими комплектами або виготовляються за індивідуальним замовленням. Стандартна комплектація складається з 3 обов’язкових складових:

  Залежно від моделі, цей список може змінюватися. Наприклад, в сучасній варіації часто не використовують стандартне огорожу або обходяться зовсім без неї, навіть в тому випадку, коли сходи встановлені ​​впритул тільки до однієї стіни. Така конструкція не рекомендується і є небезпечною.

  Переваги прямих сходів на другий поверх

  Прямі сходи мають ряд переваг, які роблять їх максимально популярними серед покупців:

  Прямі сходи на другий поверх мають додаткові якості як довговічність, практичність і простота в догляді. Конструкція з будь-якого матеріалу, при правильному монтажі може витримувати великі вантажі, максимально зручна як для монтажу, так і для використання, а щоб позбутися від бруду, її досить просто помити.

  Висновок

  Прямі сходи прості і зрозумілі, але в їх простоті криється їхня перевага перед іншими видами підйомів на другий поверх. Якщо стеля в будинку дозволяє встановити прості одномаршові сходи, не варто мудрувати – просто зробіть це! Оригінальності можна додати за допомогою її дизайну. Підібрати необхідні розміри можна в столярній майстерні “ПанМайстер”. Ми знаходимося в місті Київ, Україна. Чи готові допомогти у виборі оптимальної конструкції для конкретного випадку.

  Прямі сходи з'єднують перший і другий поверх. Виготовляються з дерева і металу, можуть бути одномаршові, двомаршеві, тримаршові. Ідеально підходять для заміських будинків невеликої квадратури або дворівневих квартир.
  Прямі сходи складаються з каркаса, східців і огородження. Це стандартна конструкція. Залежно від складності або бажань клієнта, вони можуть змінюватися.
  Прямі сходи - це найпростіший вид сходових прорізів, особливо ті, що складаються з одного прольоту. Такі сходи прості в збірці, а значить швидко встановлюються, компактні і зручні.
  Вартість конструкції залежить від висоти, складності та матеріалів, які доведеться витратити на спорудження сходів. Впливає на ціну також вибір матеріалу і дизайн.