logo
imagesbackground

Гвинтові сходи

записатися на замір

  Гвинтові сходи – це надійна та довговічна конструкція, ступені якої закріплюють навкруги центральної осі. Простір, якого потребують гвинтові сходи на другий поверх, не залежить від їх висоти, тому проект оптимально підходить для квартир з великою квадратурою та дозволяє раціонально використовувати вільне місце. Якщо ви бажаєте замовити гвинтові сходи для квартири чи для котеджу в Києві, компанія «ПанМайстер» пропонує великий вибір моделей та вигідні ціни.

  Основні характеристики гвинтових сходів

  Перед тим, як прийняти остаточне рішення про установку гвинтових сходів зверніть увагу на основні особливості конструкцій:

  Переваги гвинтових сходів

  Дерев’яні гвинтові сходи, а також гвинтові сходи з металу мають великий попит завдяки важливим конкурентним перевагам:

  Особливості гвинтових сходів

  Гвинтові сходи для двоярусних квартир складаються з декількох елементів, які утворюють єдину конструкцію:

  Виготовлення та монтаж гвинтових сходів

  Гвинтові сходи у квартирі стануть надійною, довговічною та зручною в користуванні конструкцією при дотриманні технологій виготовлення та монтажу. Найбільш популярним матеріалом для гвинтових металічних сходів каскад є сталь. Стальний каркас прослужить протягом багатьох років, потребуючи лише періодичного фарбування для збереження привабливого вигляду. Для виготовлення ступенів залежно від проекту використовують дерево чи метал.

  Для безпечної експлуатації дерев’яний стержень встановлюють на бетонну основу, щоб забезпечити максимальну стійкість. В силу особливостей конструкції підйом по гвинтовим сходам потребує деяких зусиль, тому особливу увагу приділяють зміцненню поручнів.

  Щоб швидко та правильно встановити гвинтові сходи, реалізацію проекту починають з підготовки креслень з урахуванням розмірів, матеріалу та інших важливих нюансів. Саме від правильності підготовки матеріалів залежить простота та оперативність монтажу, довговічність експлуатації конструкції.

  Якщо ви вирішили придбати гвинтові сходи у Києві, компанія «ПанМайстер» пропонує велику кількість стильних рішень, вигідні ціни на гарантію 5 років на будь-які вироби. В наших каталогах представлені гвинтові та напів гвинтові сходи, серед яких буде просто підібрати варіант під різний бюджет та тип інтер’єру. Ми маємо великий досвід реалізації складних проектів, тому втілимо в життя будь-які ваші побажання. Щоб уточнити подробиці та отримати професіональну консультацію, зв’яжіться з представником компанії «ПанМайстер».

  Гвинтові сходи - конструкція в формі спіралі. ЇЇ основа металева чи деревяна балка, на котру по колу кріпяться східці.
  Гвинтові сходи встановлюють в будинках або дворівневих квартирахю Особливо актуально там, де місця на сходи зовсім мало.
  Переваги такого типу сходів в тому, що вони можуть бути максимально компактні і розташовуватися навіть в тих місцях, де спочатку забудовник не планував ставити сходи.
  Вартість гвинтових сходів може бути різна. Ціна залежить від матеріалів виготовлення і складності конструкції.

  Купити гвинтові сходи Київ, Київська область, Ірпінь, Бровари, Боярка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Вишневе, Обухів, Переяслав Хмельницький, Буча, Фастів, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка