1900
logo
imagesbackground

Малогабаритні сходи

1900
129 215 грн. "під ключ"
1245
81 572 грн. "під ключ"
1306
103 175 грн. "під ключ"
записатися на замір

  Малогабаритні сходи – це прекрасна можливість зберегти житловий простір там, де його і так мало. Конструкція відрізняється невеликими розмірами, що дає можливість поставити її для найвужчих отворів і крутих підйомів. Її використовують в маленьких приміщеннях, як з’єднання поверхів, а також у вигляді підйому на горище, мансарду або технічне приміщення.

  Компактні сходи виготовляють з металу, скла та дерева. Найбільш популярними є вироби з дерева, але останнім часом скло і метал активно використовується дизайнерами. Для невеликого розміру актуальним матеріалом залишається дерево. Його легко обробляти. У дизайні, такі сходи будуть виглядати креативно і стильно.

  Малогабаритні сходи

  Кімнатні сходи невеликого розміру можуть бути виконані в 4 видах:

  1. Одномаршові. Виготовляються з металу і дерева. Невелика конструкція в один марш вважається дуже зручною, але це буде залежати від кута нахилу. Якщо місця мало і вийде крутий підйом – це небезпечно, краще вибрати більш підходящі варіанти.
  2. Поворотні. Діляться на двомаршеві із забіжними сходами. Виготовляються з металу і дерева. Перші встановлюються впритул до стіни, часто в кутку. Другі виконують поворотну функцію і мають особливу скошену конфігурацію.
  3. Гвинтові. Виготовляються з металевого стержня опори і дерев’яних сходинок, які встановлюються на нього по колу. Вузькі гвинтові сходи оптимальні для установки там, де місця мало. Такий дизайн не залишає метрової зони, яку часто нічим заповнити. Компактні гвинтові сходи – це сучасний ергономічний дизайн.
  4. Сходи гусячий крок. Це вирішння маленьких і вузьких отворів. Такий стиль може бути не дуже комфортний, але він значно економить місце. Виготовляється з дерева і металу. Особливістю є будова сходинки і різкий нахил.

  Компактні сходи на другий поверх підійдуть тим, кому потрібно заощадити місце. У самих вузьких просторах ідеальним варіантом будуть сходи качиний крок.

  Малогабаритна сходи на другий поверх “качиний крок”

  Малогабаритні сходи на другий поверх “гусячий крок”, або їх ще називають “качиний крок” – це максимально компактні конструкції, які встановлюються під кутом 90 градусів або трохи під нахилом. Чим більше кут нахилу, тим зручніше буде використовувати сходи. Кут нахилу буде залежати від місця установки і частоти використання. Якщо це вузькі сходи на другий поверх для постійних підйомів, кут нахилу збільшується. Коли мова йде про сходи на горище або мансарду, куди підніматися будуть рідше, можна сміливо встановлювати 90 градусів.

  Для зручності перестановки ніг і підйому кожна сходинка Г-подібної форми. Дерев’яна конструкція дозволяє зробити конструкцію потрібного дизайну. Це дозволяє грати стилями і зовнішнім виглядом.

  Де використовують сходи дерев’яні малогабаритні?

  Коли ми говоримо про сходи компактного плану, практично завжди маємо на увазі домашнє використання. Насправді ж, є достатня кількість приміщень, в яких не обійтися без вузької сходової конструкції. Компактні сходи на 2 поверх використовують в гаражах, лазнях, саунах. Це часто виходи на горище та мансарду. Дерев’яна структура дозволяє створювати конструкції для використання практично в будь-яких умовах. Для цього потрібно лише правильно підібрати матеріал.

  З чого складається сходи “гусячий крок”?

  Конструкція сходів “качиний крок” – це металева основа, а щаблі й поручні з дерева. Поручні часто присутні тільки з одного боку і представлені в якості невеликого перила. Конструкція може взагалі не мати поручнів, якщо вона розташована близько до стіни.

  Сходи гусячий крок – це бюджетний варіант, тому для її виготовлення вибирають дешеві сегменти дерева, але можуть використовувати і благородні, такі як дуб і сосна. Вони не виділяють смоли і мають високі показники щільності і міцності, тому коштують дорожче.

  Дешевші варіанти – сосна і ялина, мають нестабільну структуру і чутливі до перепадів температур. Виділяють смоли, ніж зобов’яжуть власника до постійної обробці, але мають величезний плюс в ціні.

  Підведемо підсумки

  Найпростіший спосіб створити підйом в невеликому приміщенні – це сходи “гусячий крок”. Якщо є де розвернутися, можна вибрати кручені або одномаршові. Для вузького отвору з невеликого бюджету, можна підібрати ідеальний варіант в столярній майстерні “Панмайстер”. Ми знаходимося в місті Київ, Україна. Чи готові допомогти у виборі оптимальної конструкції для конкретного випадку.

  Компактні конструкції з металу, дерева, скла. Виготовляються у вигляді гвинтових сходів, поворотною, одномаршевих, а також сходи "гусячий крок". Ідеально підходять для приміщень де потрібно економити простір.
  Гусячий крок - невеликі сходи для вузьких отворів. Встановлюється під різким кутом 90 градусів, рідше кут може бути менше. Це залежить від приміщення і допустимого місця для сходів.
  Виготовляються з металу і дерева. Основа - це метал, щаблі з дерева. Перило для сходів не використовуватися в тому випадку, якщо вона розташована близько до стіни.
  Використовуються в якості сходів в невеликих двоповерхових будинках, а також комерційних приміщеннях - лазнях, саунах. Для частого підйому на горище або мансарду.

  Купити сходи гусиний крок Київ, Київська область, Ірпінь, Бровари, Боярка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Вишневе, Обухів, Переяслав Хмельницький, Буча, Фастів, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка