1956
logo
imagesbackground

Г-подібні сходи

1956
246 570 грн. "під ключ"
1428
77 976 грн. "під ключ"
1393
148 982 грн. "під ключ"
1288
102 566 грн. "під ключ"
записатися на замір

  Г-подібні сходи – це конструкція, що складається з двох маршів і обов’язково з поворотом на 90 градусів. Поворот може бути як вліво, так і вправо, в залежності від конструкції будинку, а також на будь-якій частині сходів. Сходи буквою Г дуже зручні в заміських будинках, котеджах або дачах з не великою квадратурою. Вони займають небагато місця, часом можуть його навіть заощадити, при цьому їх легко встановити в кутку, при стіні. Є кілька видів стандартних конструкцій, але найчастіше такі сходи роблять на замовлення.

  Г-подібні сходи на замовлення від компанії Пан Майстер

  Г-подібні сходи з майданчиком – це ідеальне рішення для невеликих будинків. Їх часто встановлюють на дачах або в якості підйому на мансарду, як міжповерхові. Компанія ПанМайстер пропонує виготовлення сходів буквою Г на замовлення. Ми створюємо дизайн-проекти, розраховуємо габарити і виготовляємо будь-які види сходів.

  Г-подібні сходи виготовляють переважно з дерева або на металевому каркасі. Залежно від конструкції будинку, підбирається певний вид конструкції:

  За стороні заходу розрізняють Г-подібні сходи:

  При виборі напрямку повороту, важливо враховувати довжину отвору. Якщо його недостатньо, можуть виникнути проблеми при проектуванні, тому якщо є можливість визначитися з типом сходів при будівництві будинку, краще відразу враховувати ці варіанти.

  По виду повороту г-подібні сходи поділяють на два види:

  По розташуванню повороту на тілі драбини розрізняють три варіанти:

  Всі конструкції можуть бути з повним або частково з огорожею. Більшість сходів г-подібної форми розташовані біля стіни, тому частина перил не потрібна. Часто огорожу використовують з обох сторін тільки на повороті.

  Всі нюанси отвору і довжини сходів, краще розрахувати при будівництві коробки будинку. Якщо мова йде про заміських будинках. Наші фахівці можуть відразу порадити зробити це правильно. Правильне будівельному, спрощує подальше проектування та встановлення сходів.

  Переваги г-подібних сходів

  Г-подібні сходи на другий поверх з дерева або на металевому каркасі – це оригінальне і стильне рішення для заміського будинку або дачі. Чому обирають саме цей вид сходів? Відповідь проста. У нього є ряд очевидних переваг:

  Підведемо підсумок

  Сходи буквою Г на другий поверх – це універсальне рішення для тих, хто хоче красиво оформити підйом на другий поверх, не втратити місця і зробити його ще більш функціональним. Конструкція універсальна і кількість її видів, робить можливість установки практично в будь-якому приміщенні. При будівництві будинку з нуля, краще відразу звернутися професіоналам. Компанія ПанМайстер допоможе правильно розрахувати всі габарити спочатку. Якщо потрібно встановити сходи в готовому приміщенні, підібрати її можна в столярній майстерні “ПанМайстер”. Ми знаходимося в місті Київ, Україна. Чи готові допомогти у виборі оптимальної конструкції для конкретного випадку.

  Г-подібні сходи - це конструкція з двох маршів з поворотом в 90 градусів у формі букви Г, зручна в приміщеннях невеликої квадратури.
  Г-подібні сходи виготовляються переважно з дерева або металевого каркасу. Залежно від повороту, сходи можуть бути праві і ліві. Крім того, сходи г-подібної форми можна виготовити з забіжними ступенями або з майданчиком.
  Г-подібні сходи -зручні, стильні, комфортні для пересування на другий поверх, швидкі в монтуванні.
  Якщо вам необхідний якісний і безпечний підйом на другий поверх в заміський будинок або дачу, тоді г-подібні сходи - це ідеальний варіант. Тут є можливість заощадити місце, а місце під сходами зробити функціональним.

  Купити г-подібні сходи Київ, Київська область, Ірпінь, Бровари, Боярка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Вишневе, Обухів, Переяслав Хмельницький, Буча, Фастів, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка