1449
logo
imagesbackground

Сходи на металокаркасі

1449
176 494 грн. "під ключ"
1900
129 215 грн. "під ключ"
P1935
170 318 грн. "під ключ"
1875
94 166 грн. "під ключ"
284
138 006 грн. "під ключ"
1407
199 006 грн. "під ключ"
1245
81 572 грн. "під ключ"
1393
148 982 грн. "під ключ"
113
187 595 грн. "під ключ"
1369
163 015 грн. "під ключ"
1306
103 175 грн. "під ключ"
Кольора та фактури
записатися на замір

  В процесі облаштування багаторівневих квартир або приватних будинків не можна обійтися без спеціальної конструкції, що з’єднує різні «рівні», веде на 2 поверх, мансарду. Але тут виникає питання на якій системі зупинити свій вибір, адже з одного боку вироби з заліза дуже міцні, але з іншого – натуральне дерево це так гарно, дорого та екологічно. Існує відмінний компроміс і це сходи на металевому каркасі обшиті деревом. Це не просто практично так функціонально одночасно, це ще й шалено стильно. Тим більше що варіацій на цю тему багато і різні рішення пропонує наша компанія.

  Дерев’яні сходи на металевому каркасі від виробника Пан Майстер

  Сходи в будинок представлені в широкому асортименті, причому це різноманіття розповсюджується на все починаючи з конструктиву, закінчуючи матеріалами та дизайнерськими рішеннями. Кожен варіант має свої плюси, але особливу увагу поціновувачів краси та довговічності привертають сходи на металокаркасі. В цій групі представлені різні види, що дає можливість підібрати рішення оптимальне для конкретного приміщення і навіть інтер’єру. Спеціалісти Пан Майстер допоможуть вам зробити правильний вибір і у вашому будинку або квартирі заявиться конструкція, яка ідеально вписуватиметься в обстановку, буде радувати стильним виглядом, ергономічністю, довгим терміном експлуатації, практичністю.

  Види сходів в асортименті

  Існує кілька класифікацій систем на залізному каркасі, розроблених для того, щоб кожен міг підібрати для себе підходящий варіант. Професіонали радять вирішити, Вам потрібна модель на відкритому металокаркасі чи Ви віддаєте перевагу закритим системам. В першому випадку ви отримуєте дерев’яний виріб, але з видимим «залізним скелетом». Не лякайтеся, виглядає каркасна система дуже стильно. Друге рішення припускає використання максимальної кількості матеріалу, тобто 100%-ва обшивка деревиною.

  Метал – один з самих податливих матеріалів. З нього можна створювати вироби в різних виконанням, зварити каркас будь-якої форми та розмірів. Тому металевокаркасні сходи бувають:

  Маршева модель – популярне рішення. Може бути виконана у вигляді одно- або багатомаршевого взірця, у якого є забіжні сходинки та площадка поворотна. Така варіація отримала визначення П подібна. Її особливість заключається в тому, що це конструкція з поворотом на 90 або 180 градусів. Одномаршеві екземпляри, загалом, як і їх «ускладненні» варіації, вписуються в різні обстановки. Тому це можуть біти як внутрішні конструкції, так і ті які встановляються на вулиці.

  З гвинтовими сходами в такому виконанні зустрітися вдасться не так часто як з маршовими. Хоча, ці моделі дуже красиві і стануть фішкою будь-якого інтер’єру. Крім того, вони дуже компактні, тому їх часто використовують в невеликих будівлях.

  Враховуючи їх габарити, а точніше ъх вміння вписуватися в невеликий простір (монтаж можливий на площі не більше 1.5м), робить їх популярними там, де вимагається нестандартні рішенні із-з складної конфігурації приміщення. Кутова модель може грати роль як основних сходів, так і допоміжних. В такому амплуа може використовуватися конструкція а-ля гусячий крок.

  Залізний каркас для сходів також має свій список варіацій. Заказати можна взірець на тятиві або косоурі. До незвичних варто віднести консольні взірці, які виглядають дуже легко, бо кріплення маршів виконується тільки з одного боку, створюючи ефект прозорості. І на кінець, можливе виготовлення модульних (збірних) металоконструкцій. В даному випадку при створенні каркасу використовуються окремі елементи, які збираються в необхідну форму. Якщо говорити про переваги, то такі варіанти піддаються швидкому ремонту, так як відновлювати можна окремий блок без необхідності демонтувати всю конструкцію. Хоча, каркас сходів з металу тим і відрізняється що він міцний, надійний, довговічний і не потребує ремонту в майбутньому навіть при дуже активній експлуатації.

  Особливості сходів із металу та дерева

  У цієї конструкції дві особливості:

  1. «скелет»;
  2. обшивка з дерева.

  В принципі, всі а не тільки мет сходи мають бути комфортними, ергономічними та безпечними. Щоб досягти такого ефекту необхідно провести коректний розрахунок всіх параметрів. Спеціалісти компанії Пан Майстер виконають всі розрахунки с урахуванням вимог Замовника а також з орієнтацією на особливості приміщення. Після того як буде обраний вид системи, форма «основи» та інші параметри, які впливають на тип конструкції, можна перейти до особливості №2 – до обшивки. Обробка теоретично може виконуватися с будь якого виду деревини. Але ми пропонуємо варіанти із дубу.

  Як у квартирі так і в будинку така модель буде виглядати:

  1. статусно;
  2. респектабельно;
  3. дорого.

  При цьому хай вас не шокує слово «дорого», так як вартість сходів представлена в широкому сегменті. Отже вибрати виріб, який відповідає вашим вимогам у плані дизайну і вписується в бюджет по ціні не складно.

  Переваги виробів на залізному каркасі

  Всі позитивні якості, які характерні для такого матеріалу як залізо, «передаються» виробам з нього. В результаті ваші сходи, і не має значення вони виконують роль основних чи допоміжних, ведуть на другий поверх будинку на мансарду чи в підвал, все одно вони:

  Приємним бонусом стане той факт що дерев’яні сходи на металокаркасі не скриплять. Скептики скажуть, що у таких виробів є і мінуси. Але це складно назвати мінусами, це скорше «особливі експлуатаційні риси». Тобто не варто встановлювати таку конструкцію в місцях з високою вологістю, бо залізо не дуже комфортно себе почуває в таких умовах. Хоча все залежить від того з чого виготовлена основа. Адже під замовлення можливі рішення із самих різних матеріалів, в тому числі з нержавіючого металу. Але на якій версії зупинити свій вибір підкажуть наші досвідчені майстри.

  Як ми працюємо

  Ми працюємо швидко і якісно. Причому не тільки сам процес виготовлення порадує вас своїми прийнятним часовим періодом, але й алгоритм взаємодії з нами

  Ви потребуєте сходів? Прийшов час звернутися в компанію Пан Майстер. Зробити це можна як по телефону, так і в онлайн режимі. Після узгодження зручного для вас часу наші спеціалісти:

  1. приїдуть, щоб провести заміри і розробити на їх основі проєкт;
  2. сформують калькуляцію. Кошторис узгоджується з Замовником;
  3. після проведення авансового платежу замовлення віддається в роботу на завод і запускається в виробництво;
  4. на фінішному етапі відбувається встановлення конструкції.

  Технології та етапи виготовлення

  В список розмірів входить не тільки ширина та товщина але і інші параметрі (крок, наприклад) визначити які може тільки майстер. Існує можливість придбати готові варіанти при умові, що по параметрам вони вписуються у виділений під конструкцію отвір. Але сучасні споживачі обирають виготовлення під замовлення, в такому випадку враховуються всі побажання Клієнта. Ну а те що дотримуються всі вимоги і стандарти ДСТУ – це саме собою.

  Каркас та інші елементи конструкції можуть бути виготовлені:

  Причому з металу можуть бути виготовлені і такі комплектуючі як балясини та перила. А ось об риштування каркаса проводиться с допомогою натуральної деревини. Марші та підступеньки – дубові.

  Послуги монтажу

  Так як ми надаємо гарантії на свої вироби, то ми хочемо буди впевнені, що вони правильно змонтовані. Тобто збірка системи та іі встановлення проводиться нашими спеціалістами. Навіть якщо це збірна конструкція її монтаж проводимо ми. В результаті такого комплексного підходу ми готові запропонувати вироби якісні та безпечні і при цьому прайс будь-якої моделі порадує вас демократичністю.

  Ціноутворення на міжповерхові зварні вироби

  Вартість робіт наших спеціалістів залежить від багатьох параметрів. Існують розцінки на різні види робіт, починаючи від розробки дизайн проекту, закінчуючи монтажем. Безперечно, висока якість не може бути необґрунтовано дешевою. Але ми і не «заламуємо» ціни, дозволяючи покупцям з різним бюджетом придбати сходи своєї мрії. Дізнатися скільки коштує реалізація проєкту можна після розробки дизайну і підбору матеріалів. Але ми вас запевняємо, наші розцінки вас приємно здивують, як і наш каталог готових проектів. Фото допоможуть оцінити майстерність наших робіт і помилуватися на те, які сходи на другий поверх на металевому каркасі ми вже встановили.

  Тому що вони виглядають стильно, відрізняються міцністю, та приваблюють великою кількістю варіацій
  Використовувати можна різні види але ми працюємо з дубом, який зачаровує своєю красою та славиться міцністю і довго тривалістю
  Терміни виготовлення залежать від складності конкретного проєкту. Але ми вас запевняємо у нас оптимальні терміни виготовлення, але при цьому 100%-ва гарантія якості і відповідності всім стандартам.
  Вартість конструкції залежить від висоти, складності та матеріалів, які доведеться витратити на спорудження сходів.

  Купити сходи на металевому каркасі Київ, Київська область, Ірпінь, Бровари, Боярка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Вишневе, Обухів, Переяслав Хмельницький, Буча, Фастів, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка