591
logo
imagesbackground

Дизайн проект

591
131 715 грн. "під ключ"
1632
97 393 грн. "під ключ"
1956
246 570 грн. "під ключ"
1449
176 494 грн. "під ключ"
1430
187 251 грн. "під ключ"
850
152 846 грн. "під ключ"
1900
129 215 грн. "під ключ"
1275
121 329 грн. "під ключ"
1407
199 006 грн. "під ключ"
1369
163 015 грн. "під ключ"
записатися на замір

  Проектування сходів – це відповідальний і трудомісткий процес, з обов’язковим дотриманням норм, правил і нюансів. Сама по собі конструкція – складне столярний виріб переважно з дерева і металу, яке служить можливістю підйому на другий поверх будинку. Проект – це перший етап появи сходів. Від правильного проекту залежить безпека і комфорт пересування по східцях. Замовити можна індивідуальний проект сходів або придбати вже готовий дизайн за своїми розмірами. У будь-якому випадку, таке краще довірити це професіоналам. Компанія Пан Майстер пропонує спроектувати для вас найкращі сходи для заміського будинку.

  Готові дизайн-проекти сходів для приватного будинку, котеджів, квартир від компанії Пан Майстер

  Якщо є необхідність поставити в будинку сходи у вас є два варіанти – замовити готовий проект або зробити його за індивідуальними розмірами. Готові дизайн-проекти хороші для тих, хто поспішає і хоче швидко зробити ремонт. Такий проект можна замовити відразу ж на нашому сайті або замовити телефонній зв’язок із менеджером.

  Готовий дизайн-проект – це вже наявний в каталозі компанії дизайн сходів, який можна замовити для квартири, котеджу або заміського будинку. Підбираючи готові проекти, багато хто думає, що їх потрібно вибирати одразу за розмірами. Це помилкова думка. У цьому випадку майстер робить всі заміри і створює сходи дизайну, який ви підібрали. При замовленні готового проекту, дизайнер сходів повинен виконати кілька обов’язкових пунктів на підготовчі роботи:

  При замовленні готового дизайну, ви економите багато часу на початковому етапі спорудження сходів, промальовування, обговорення і т.д. Досить просто зробити розрахунки на основі вимірів і можна віддавати в роботу.

  Типи сходів під замовлення в каталозі

  Проектування сходів в приватному будинку слід починати ще до будівництва другого поверху. Краще відразу розрахувати, якіа сходи будуть. Це дає можливість зробити конструкцію для підйому максимально безпечною і комфортною для жителів. Щоб спроектувати сходи для приватного будинку потрібно розрахувати розміри всіх її елементів:

  Звичайно, враховується висота другого поверху, підбирається оптимальний вибір конструкції. Важливим моментом в розрахунках є вид сходів і матеріал виготовлення. Компанія Пан Майстер виробляє такі основні види сходів на другий поверх:

  За матеріалом виготовлення проектують сходи з дерева, металу, рідко з використанням скла. Найбільш популярний матеріал – дерево. Важливим при проектуванні сходів, є конструкції з маленьким прийомом.

  Складність конструктивних особливостей сходів для маленьких отворів в мінімумі простору для зведення конструкції та подальшої її експлуатації. Найбільш популярними видами таких сходів прийнято вважати:

  При установці використовують мінімальний простір і часто не потрібно двох опор. Гвинтові конструкції можуть займати не більше 2-3 квадратних метрів, але найчастіше каркас у них з металу. Досить просто закріпити металеву опору у вигляді труби. По ній рівномірно закріплюються щаблі й поруччя.

  Сходи з забіжними сходинками займає також мало місця, хоч і прямий конструкції. Економія відбувається за рахунок форми сходів.

  Проектування і виготовлення дерев’яних сходів

  Дизайнерські сходи на другий поверх – це конструкція практично завжди конструкція з дерева, переважно для великих будинків, але можна і для споруд середньої квадратури. Тут замовник може замовити будь-що. Якщо є місце і бажання, тоді це для вас. Вибір на такий вид сходів падає по ряду причин:

  1. Екологічність матеріалу. Дерево – це повністю екологічний продукт з натурального. Воно не може бути алергічним, видавати неприємний запах (скоріше навпаки) або випромінювати токсини. Ідеально для тих, хто любить все природне.
  2. Надійність. Масиви дерева здатні витримувати величезні навантаження, що максимально збільшує термін використання.
  3. Стильний зовнішній вигляд. Дерево – це матеріал, який легко піддається обробці, а значить, з нього можна створити шедевр. Дизайнери створюють елітні сходи з різьбою на ступенях, оригінальні дерев’яні перила, а також неповторні форми основ. Ідеально для тих, хто любить стильні родзинки в інтер’єрі.

  Щоб правильно і точно спроектувати сходи, потрібно враховувати багато характеристик:

  Крім основного функціоналу – з’єднання першого і другого поверху, будь-які сходи повинна бути максимально комфортною для жителів доту і безпечною. Для цього, типовий проект дерев’яних сходів завжди повинен відповідати спеціальними нормам проектування. Їх конкретні вимоги часто відрізняються, залежно від виду сходів. Обов’язково потрібно дотримуватися загальних правил:

  Окремим пунктом в нормах проектування, можна виділити наявність нормального освітлення на сходи, а також в місцях входу і виходу. Це важливо, для безпеки.

  Після того, як проект готовий, можна приступати до виготовлення сходів. Наша компанія працює деревом різних порід, металом і склом. В процес виготовлення сходів на другий поверх входять такі пункти:

  1. Обговорення проекту з замовником, рішення організаційних і стилістичних питань.
  2. Отрісовка проекту, візуалізація.
  3. Повторне обговорення і доопрацювання при необхідності.
  4. Виготовлення всіх деталей майбутньої сходи.
  5. Фарбування деталей в кілька шарів.
  6. Упаковка і доставка.
  7. Збірка.

  Скільки коштує проект сходів на другий поверх?

  Проектування сходів – це трудомісткий процес, який інколи здається досить дорогим. Насправді ж, вартість проекту сходів безпосередньо залежить конкретних вимог:

  Проектування сходів – ціна, яка не може бути однозначною.

  Як замовити проект сходів?

  Щоб замовити проект сходів в компанії Пан Майстер вам потрібно зайти на наш сайт і зв’язатися з нами. Для цього, досить просто вписати ваше ім’я і номер телефону в полях в кінці сторінки і записатися на комунікацію. Після цього, вам перезвонить наш дизайнер і уточнить деталі замовлення. Якщо співпраця успішна, то вже незабаром варто готуватися до приїзду майстра для початку співпраці.

  Зв’язатися з нами також можна зателефонувавши до менеджеру в розділі “Контакти”.

  Монтажні роботи

  Компанія Пан майстер – це широкий перелік послуг. У нас можна купити проект сходів, вибрати готовий і встановити. Крім виробничих потужностей, ми пропонуємо також послуги монтажу.

  Монтаж сходів на другий поверх – це повна установка всіх елементів, зміцнення і тестування. Установка сходів проводиться в кілька кроків:

  Етапи встановлення сходів можуть відрізнятися в залежності від конкретного виду сходів, а також конструктивних особливостей приміщення.

  Монтаж сходів найчастіше не займає багато часу. Для простих сходових маршів досить кілька годин, а більш складні конструкції можуть встановлюватися кілька днів.

  Підведемо підсумки

  Сходи у вашому будинку – це основна сполучна ланка першого і другого поверху. Кожен день вона буде максимально функціональна, тому повинна володіти простими принципами:

  Компанія Пан Майстер – це передові технології виробництва, професійні дизайнери та відповідальні менеджери. Ми зробимо для вас найбільш безпечну, зручну, довговічну і стильну сходи за адекватною ціною!

  Найбільш популярними серед всіх видів сходів на другий поверх продовжують лідирувати вироби з дерева. Мінімалістичний стиль, повністю дерев'яний матеріал, зручність і максимально раціональний розподіл простору - це однозначний тренд цього сезону!
  Дизайнерські сходи-це повністю індивідуальне замовлення за розміром, формою і стилем. Основною перевагою такого типу сходів можна назвати унікальність. Це можливість вибрати колір і стиль такий, якого більше немає ніде.
  Щоб замовити індивідуальний проект на сходи, звертайтеся в компанію Пан Майстер. Ми з радістю виконаємо проект будь-якої складності, вислухаємо побажання і врахуємо особливості приміщення. Ви можете відвідати наш шоурум, де здійснити замовлення або замовити дзвінок на нашому сайті.
  Вартість виготовлення сходів залежить від вибору матеріалу, висоти і стилю. У нас є з чого обрати під будь-який бюджет!

  Замовити дизайн проект сходів Київ, Київська область, Ірпінь, Бровари, Боярка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Вишневе, Обухів, Переяслав Хмельницький, Буча, Фастів, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка