591
logo
imagesbackground

Поворотні сходи

591
131 715 грн. "під ключ"
1960
112 678 грн. "під ключ"
1956
246 570 грн. "під ключ"
1449
176 494 грн. "під ключ"
1834
118 518 грн. "під ключ"
1952
130 683 грн. "під ключ"
116
105 154 грн. "під ключ"
1942
113 294 грн. "під ключ"
P1935
170 318 грн. "під ключ"
1875
94 166 грн. "під ключ"
1804
99 882 грн. "під ключ"
1428
77 976 грн. "під ключ"
1407
199 006 грн. "під ключ"
991
90 799 грн. "під ключ"
298
162 396 грн. "під ключ"
Кольори і фактури
записатися на замір

  Поворотні сходи – конструкція, що розміщується під визначеним кутом, та призначена для «потрапляння» на другий поверх чи вище. Виглядає стильно, витончено та елегантно, тому її частенько встановлюють в житлових приміщеннях. Хоча, змонтувати її можна і в офісі або магазині. Має масу переваг і одна з них – здатність змінювати напрямок руху.

  Дерев’яні поворотні сходи на другий поверх виробника Пан Майстер

  Сучасні будинки так квартири це, зазвичай, «багатоповерховий» модуль. Тому, спорудження, що дозволяє підніматися на верхні поверхи, вважається must have складовою. Одним із самих популярних варіантів стали сходи кутові в будинку. Виготовлення передбачає використання різних матеріалів, але фаворитами публіки стали сходи з дубу.

  Про міцність дубу складають легенди, це продукт с високим рівнем витривалості та довговічності. Моделі з нього виходять красиві, респектабельні. Такі рішення і пропонує компанія Пан Майстер.

  Види дубових сходів з поворотом

  Сходи з заворотом мають кілька варіацій. Відрізняються ці види дизайнерською концепцією, конструктивом. Умільці здатні розробити концепцію під конкретне приміщення, адаптувавши його до локації. Відрізняється кожен варіант матеріалами, що використовуються. Основна сировина – це оброблений дуб. Часто зустрічаються системи на металевому каркасі.

  Якщо говорити про будову, то до популярних модифікацій відносять:

  Відвідавши об’єкт наш спеціаліст сам запропонує оптимальне рішення і це може бути конфігурація:

  1. Г подібна;
  2. П подібна;
  3. пряма;
  4. з забіжними сходами.

  Кожні дерев’яні сходи кутові, виготовлені під ключ, мають технічні особливості і на етапі проектування вони враховуються, щоб надалі експлуатація системи була безпечною та комфортною. В цьому допоможе консультація наших менеджерів.

  Особливості конструкції

  Перед тим як почати розробляти проект – майстер враховує призначення товару і «бік» повороту. Напрямок повороту виконується:

  1. наліво;
  2. направо.

  Права «версія» не буде актуальною там, де має бути встановлена «ліва». Не вийде провести монтаж, якщо некоректно визначений необхідний напрямок повороту і нахил.

  Будь-який модуль, виготовлений під замовлення – зручний, але існують деякі відмінності. Дерев’яні сходи з поворотом на 90 градусів – це екземпляр який об’єднує в собі типаж класичної та гвинтової конструкції.

  Переваги виробів з поворотними сходинами

  Дерев’яні кутові сходи – це одна суцільна перевага. Сказати яка саме характеристика приваблює споживачів складно. Кожен Замовник керується своїми вимогами та стандартами. Враховуючи що конструкція займає мало місця, її встановлюють:

  Кожен власник нерухомості оцінить «крутість» рішення, адже взірці:

  Компактні системи можуть бути змонтовані вздовж стіни. Такі варіанти реалізуються без перил з одного боку. Тому такі малогабаритні модулі дуже популярні і часто використовуються в приватних будинках для підйому на мансарду.

  Всюди такий виріб буде на своєму місці. Догляд за ним не вимагає зусиль.

  Якщо Ви у роздумах, чи впишеться такий варіант у ваше домоволодіння, не сумнівайтеся, східці інтегруються в будь-який інтер’єр. Внутрішня версія у такому форматі – класний вибір.

  Як замовити?

  Зв’яжіться з нами, щоб замовити приїзд працівника, який проведе заміри. Виготовлення виробу передбачає індивідуальний підхід. Перед тим як озвучити вартість і провести розрахунок, наш працівник повинен побачити місце майбутнього монтажу модулю.

  Існує стереотип, що Замовник сам може провести заміри та передати їх нашим спеціалістам. Це не так. Навіть якщо у Вас є детальний план, все рівно єдина правильна методика – провести заміри особисто майстром. Адже для розробки проекту необхідно враховувати такі параметри як:

  Щоб коректно розрахувати і підібрати оптимальні пропорції, спеціаліст Пан Майстер також має оцінити такі фактори як:

  1. спуск;
  2. підйом.

  Клієнт приймає участь у розробці проекту, вибирає стилістику та дизайн майбутнього агрегату, який веде на других поверх або вище.

  Після проведення передоплати, розмір якої узгоджується, компанія починає виготовлення. В процесі можливо знадобиться проміжний візит майстра (залежить від того проста чи складна модель). Після того як всі складові готові – ми узгоджуємо с Клієнтом час приїзду наших Спеців для монтажу.

  Алгоритм взаємодії:

  1. дзвоните та «замовляєте» приїзд спеціаліста;
  2. ми виїжджаємо для проведення замірів;
  3. розробка проекту;
  4. підготовка калькуляції;
  5. виробництво;
  6. установка.

  У нас Ви гарантовано придбаєте міцний, надійний так довговічний взірець. Такі сходи з розворотом здатні довго прослужити і не втратити своєї функціональності.

  Ціноутворення міжповерхових виробів з розворотом на 90 градусів

  Сказати якою буде ціна готового виробу «на око» неможливо. Для розрахунку вартості необхідно знати не тільки розміри модулю, але і складність. Маленька конструкція буде мати меншу вартість. Стандартна також обійдеться недорого.

  Додає вартості декоративна обробка. Якщо збірка і монтажні роботи проводяться в складних умовах, це буде мати вплив на ціну виробу. Але наша пропозиція дуже демократична. Отже купити кутові сходи на других поверх «по бюджету» всім.

  Технологія виробництва

  Основні складові – дубові. Але для виготовлення каркасу часто використовують метал – проф трубу.

  Також враховується особливість конструкції:

  Кожен дизайн так конструктив вимагає опрацювання. В кожне конкретне приміщення ідеально впишуться правильно підібрані поворотні сходи з перилами. Якщо простір дозволяє – облаштувати модель з подіумом. А при обмеженій площі актуальним буде тип – гусячий крок.

  Дерево, яке ми будемо використовувати проходить спеціальну обробку. Кімнатна температура для нього підходить ідеально. В руках наших техніків воно стає слухняним, в результаті форма деталей буває різною.

  Такі міжповерхові взірці вважаються дуже надійними. Тип конструктиву ми пропонуємо, виходячи з особливостей приміщення, ну а знавці підберуть технологію реалізації. Кожен елемент будови виготовляється окремо на сучасному обладнанні.

  Етапи виготовлення

  Поворотні сходи з дерева починаються з замірів і розробки проекту. В залежності від поставленої задачі наші Специ виконують проектні роботи. Після, рахуємо скільки я якого матеріалу потрібно.

  Деталі конструкцій з поворотним маршем «вирізаються» на верстатах ЧПУ, що гарантує їх якість і точність. Таке обладнання дозволяє виготовляти будь-які вироби з поворотом до низу.

  Послуги по встановленню

  Ми пропонуємо комплексні рішення, тому Ваша покупка включає і установку.

  Модульна система збирається на об’єкті і передбачає інсталяцію всіх деталей, включаючи кріплення, каркас, поручні. Облаштування передбачає виконання фінішної обробки та «введення» в експлуатацію.

  В результаті у Вас з’являться сходи поворотні на 90 градусів, які будуть служити не одне десятиліття. Оцінити фото реалізованих проектів не складно відвідавши інтернет магазин компанії Пан Майстер. З професіоналізмом наших майстрів знайомий вже весь Київ. Все більше людей хочуть щоб у житлі «виросла» така конструкція. Вона практична, ергономічна і економічно вигідна.

  Для будь-яких, в тому числі і зі складною конфігурацією. Чудова ідея не тільки для будинку чи котеджу, але і для міської квартири. Конструкція актуальна навіть там, де простір обмежений та затісний.
  Для професіоналів він не представляє складнощів. Технологія монтажу залежить від типу конструкції. Адже для кожного конкретного випадку є свій алгоритм інсталяції і він враховує як особливості конструкції, так і місця монтажу.
  Різні, але безперечно, самий красивий варіант – натуральне дерево, та й ще й дуб
  Вартість залежить від розмірів, складності проекту, методики монтажу та матеріалів і комплектуючих, що використовуються. Точно визначити вартість конструкцій «під ключ» можна тільки після розробки проекту і підбору усіх розхідних матеріалів.

  Купити поворотні сходи Київ, Київська область, Ірпінь, Бровари, Боярка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Вишневе, Обухів, Переяслав Хмельницький, Буча, Фастів, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка