Підвісні сходи
logo
blog
Блог

Підвісні сходи

Підвісні сходи

Підвісні сходи – це стандартна конструкція, в якій відсутні кілька елементів. Якщо в звичайних маршах сходи закріплюються на опроти, то тут вони підвішуються на спеціальні вертикальні стрижні. Це робить сходи повітряними.

Підвісні сходи: переваги конструкції, особливості монтажу в будинку і квартирі

Сходи підвісні – це мінімалізм, в якому немає місця косоурам і тітеві. Саме це відрізняє її від інших родичів, які використовують ці складові в будь-якому типі. Наприклад тітева, тут може використовуватися, але тільки як декоративний елемент, а не несе додаткового навантаження конструкції.

Підвісні сходи мають ряд своїх автентичних конструктивних особливостей, які відрізняють її від конкуренток. У них є певні точки кріплення:

 • міцне кріплення до стіни з одного боку;
 • міцне кріплення за допомогою металевого стержня;
 • якщо є перила, вони розташовуються з боку стіни.

Підвісні сходи для домуНезважаючи на крихкість і деяку рухливість, яка на перший погляд є присутньою в такому вигляді сходів, вона дуже міцна, надійна і абсолютно безпечна. Подушкою безпеки в протилежному від стіни стороні, є металеві стрижні. Вони закріплюються на допустимій відстані один від одного, що робить підйом абсолютно безпечним. Таким чином, стрижень який тримає ступінь виконує роль того ж перила.

Переваги підвісних сходів

Якщо сходи на другий поверх підвісні, тоді ви налаштовані заощаджувати місце, гроші і зробити підйом не просто функціональними, але і стильним. Така конструкція має очевидні переваги:

 • незвичайний дизайн;
 • легкість збірки конструкції;
 • можливість установки конструкції різного типу на підвіси;
 • мінімальна витрата місця;
 • ціна.

Останній пункт, впевнені, вас найбільш зацікавив. Так, саме невисока ціна і є основною перевагою підвісниї сходів. Звичайно, підібрати можна що завгодно, але мінімальна кількість витрат на матеріали породжує низьку вартість всієї конструкції.

На перший погляд здається, що підвісні сходи можуть встановлюватися тільки як маршові. Насправді, вони можуть бути гвинтові, з поворотними маршами. Дуже популярні сходи підвісні з навісний майданчиком. Все це легко встановлюється і функціонує.

Особливості монтажу в будинку і квартирі

Найбільш використовувані підвісні сходи в заміських будинках невеликого об’єму, багаторівневих квартирах, котеджах. Ці локації вимагають заощадження місця, а підвісна драбина може цей ефект дати.

Підвісні сходи на другий поверх в квартируВстановити підвісну драбину самостійно досить просто, але і тут є деякі нюанси:

 1. визначаємо місце кріплення сходів на опорній стіні;
 2. за допомогою куточка нарізаємо опору для кожної із ступенів;
 3. свердлимо всі необхідні отвори для закріплення опори на стіну і в подальшому закріплення сходів на опору;
 4. виготовляємо каркас для сходів;
 5. монтуємо сходи з двох сторін;
 6. підвішуємо сходи на металеві стрижні.

Такий план дій – це нарис того, що доведеться зробити. У монтажі підвісних сходів важливі деталі, дотримання яких гарантуватиме тривалий термін служби підйому і безпеку. Якщо не впевнені, краще звернутися до професіоналів, які не тільки якісно виготовлять, але і надійно закріплять конструкцію.

Підведемо підсумки

Підвісні сходи – це особлива конструкція, яка може заощадити вам багато місця і грошей, але її створення складається з безлічі невеликих важливих деталей. Саме ці деталі роблять сходи максимально функціональними, стильними і безпечними.

Ідеальним варіантом може бути тільки робота з професійною клмпанією. ПанМайсетр може надати такі послуги. Консультація, розрахунок, виготовлення та встановлення – все це максимальна віддача, а значить, відмінний результат!

❓ Що таке підвісні сходи?
Підвісні сходи - це конструкція, одна сторона якої закріплюється на стіні, а інша на металеві стрижні.
🞧Переваги та недоліки підвісних сходів?
Основною перевагою підвісних сходів є ціна. Мінімальне використання матеріалів для кріплення і виготовлення, роблять її більш дешевою, ніж інші типи сходів.
🔨 Як кріпити перила до підвісних сходів?
Кращим варіантом для кріплення і установки підвісних сходів, буде звернення до професійних працівників, які швидко і якісно все зроблять.
💰 Скільки коштує підвісні сходи?
Вартість підвісних сходів в рази нижче, ніж її конкурентних моделей через мінімальне використання деталей.