Про нас
logo
blog

Про нас

Про нас

Компанія «Пан Майстер» виготовляє міжповерхові сходи та міжкімнатні двері з урахуванням індивідуальних вимог замовника. Також ми займаємося виробництвом паркетної й масивної дошки, стінових панелей.

Звернувшись до нас, ви отримаєте високоякісну продукцію з унікальним та єдиним дизайном, який ідеально впишеться в інтер’єр. Для виробництва сходів ми використовуємо масив дуба. Тому наші вироби відрізняються міцністю і довговічністю.Ми пропонуємо сходи «під ключ»: на металевій конструкції відкритого або закритого типу, повністю дерев’яні вироби на косоурах або тятиві. Також ми обшиваємо дерев’яними елементами існуючі основи. На вибір 2 колекції:

  • «Авангард» — клеєний, зрощений по довжині, ширині й товщині, масив дуба з тонуванням у відтінки (чудова стабілізація матеріалів).
  • «Престиж» — клеєний масив дуба з облицюванням у вигляді ламелей товщиною 3 мм, тонований у відтінки (ефект цільної деревини).

«Пан Майстер» надає 5 років офіційної гарантії якості на готові вироби. Більш того, після завершення гарантійного періоду ми й надалі обслуговуємо наших клієнтів на найвигідніших умовах.