Наше виробництво
logo
blog

Наше виробництво

Наше виробництво

Більше 15 років компанія «Пан Майстер» займається виробництвом міжповерхових сходів з клеєного масиву дуба під індивідуальне замовлення. Ми пропонуємо повний цикл робіт: від консультації і розробки до виготовлення та установки. Наша гордість — це понад 1500 успішно реалізованих проектів.

Колосальний досвід роботи в поєднанні з унікальним програмним комплексом, сучасним обладнанням всесвітньо відомих торгових марок Австрії, Німеччини, Італії та високоякісними матеріалами дозволили займатися виробництвом сходів у промислових масштабах. Таким чином, собівартість готової продукції — нижче ринкової, терміни виготовлення — мінімальні, якість виробів — на висоті.

На базі виробництва — власне конструкторське бюро. Так наші замовники можуть побачити фотореалістичний проект майбутніх сходів ще на підготовчому етапі, що істотно полегшує узгодження нюансів конструктиву.

У розпорядженні компанії «Пан Майстер» обладнання від світових лідерів – ORMA (Італія), HOUFEK (Чехія), SIKAR (Італія), JAROMA (Польща), STROMANA (Болгарія), RENZO BORGANOVO (Італія), ADRESIA (Італія). У штаті – команда кваліфікованих фахівців, готових реалізувати проект будь-якої складності.