Паркетна дошка
logo
imagesbackground

Паркетна дошка

Особливості паркетної дошки

Дубова паркетна дошка – тришарове покриття для підлоги з натурального дерева. Вироби призначені для палубного укладання, довжина дощок – набірна.

Цей різновид паркету відрізняється екологічністю, міцністю і презентабельним зовнішнім виглядом. Різноманітність фактур і кольорів дозволяє знайти покриття для будь-якого приміщення.

Дошка складається з трьох шарів, перпендикулярних один до одного. Така будова забезпечує стійкість до стрибків вологості і температури. Верхній шар виготовлений з цінної дубової ламелі. Його товщина – 3-4 мм. Для середнього, поперечного шару також беруть дерево твердої породи – ясен або дуб.

Щоб надати дошці потрібного кольору, її тонують, використовуючи першокласні бейци (морилки) німецького бренду Herlac Lutophen. Широка палітра відтінків дає можливість підібрати покриття під інтер’єр в будь-якому стилі.

Зверху дошку покривають спеціальним лаком від Becker Acroma. Це двокомпонентне поліуретанове покриття для захисту дерева.

Колекції класу «Селект»

«Селект» – це планки 1 сорту, виготовлені з відбірної деревини. Дошки цього класу мають однорідну поверхню, допустимі свіжі сучки діаметром менше 0,1 см. Малюнок – неконтрастний, помітних перепадів кольору немає. Є вироби з деревини тангенціального, радіального і змішаного розпилу. 

«Селект» представлено такими колекціями:

  • Prestige – серія, декорована технікою браш;
  • Vintage – модельний ряд складних структурованих орнаментів;
  • Maestro – патиновано дошка зі складним багатобарвним візерунком в асортименті.

Асортимент класу «Рустик»

Сорт «Рустик» передбачає використання деревини з насиченою, контрастною палітрою річних шарів. Матеріал може мати тріщини та сучки, природні недосконалості. Всі ці особливості і дозволяють створити багату, яскраву фактуру паркетної дошки. Звичайно ж, після попередньої обробки.

У каталозі «Рустик» – дві колекції:

  • Country – серія планок з брашованим малюнком, тріщинами та сучками;
  • Country plus – кольорова гамма зі складним брашованим орнаментом, сучками та тріщинами.

Також в колекціях Prestige і Maestro можна купити дубовий зрощений плінтус.

записатися на замір