logo
imagesbackground

Килимові сходи

записатися на замір

  Безкаркасні сходи – унікальна «самонесуча» конструкція, форма якої визначається стінами приміщення, де вона встановлюється. В стіну з одного боку закріплюються сходинки, а з іншої вони ніби «зависає» у повітрі.

  Безкаркасні сходи від виробника Пан Майстер

  Якщо вам потрібні сходи на другий поверх, компанія Пан Майстер звертає увагу на таку модель як килимові сходи, купити які є можливість у поціновувачів оригінальності. Одна з характеристик цієї системи – вона здатна вписатися в будь-який отвір. Що стосується матеріалів які використовуються, то best of the best вважаються дубові сходи.

  Особливості сходів с килимовими сходинками

  Щоб у вашому будинку або офісі з’явилися безкаркасні сходи, ви повинні бути впевнені у міцності стіни. І хоча дана система і позиціонується як сходи без опори на стіну, все-таки спеціальні металеві елементи, що утримують сходинки, закріплюються саме у вертикальну поверхню, але тільки з одного боку. Дякуючи відсутності каркасу і «класичних» опор у вигляді косоуру або тятиви, вироби виглядають неймовірно легко. Ну а закриті сходинки і створюють той знаменитий ефект «килимового покриття». До особливостей варто віднести:

  Переваги без каркасних дубових міжповерхових маршів

  Сходи без каркасу виглядають оригінально та стильно. Ідеальне рішення для інтер’єрів в сучасному дизайні. Популярністю користуються моделі із дерева і вони вважаються:

  1. універсальними в плані стилістики інтер’єрів;
  2. здатними вписуватися в приміщення з різною конфігурацією;
  3. компактними, що дозволяє встановлювати їх навіть якщо є обмеження по площі в будівлі;
  4. ніяких лімітів в плані декоративного оформлення

  Вартість виготовленні під ключ

  Ціна на килимові сходинки для дерев’яних сходів залежить від багатьох факторів. Все починається з проєктування. Поки створюється дизайн проєкт, є можливість вписатися в визначений бюджет. Такі оригінальні системи виготовляються під замовлення з врахуванням плану приміщення і смакових уподобань Клієнта. Наше виробництво передбачає проведення всіх етапів виготовлення, це дозволяє нам пропонувати демократичну вартість навіть на дуже складні проєкти.

  Оцінити різноманітність модельного ряду і стильність рішень пропонуємо на нашому сайті, відвідавши галерею виконаних проєктів. Фото допоможуть визначитися у виборі, а відгуки наших Клієнтів стануть ще одним аргументом на користь саме такої версії. Адже килимові сходинки для сходів – це незвичне інтер’єрне рішення, здатне будь-якому приміщенню додати шику та оригінальності. Продаж конструкцій такого типу стає все більш активним і спеціалісти Пан Майстер нададуть вам масу можливостей обрати оптимальний варіант.

  Це конструкції, що не мають каркасу в класичному розумінні цього слова, які кріпляться за допомогою металевих елементів в стіну з одного боку.
  Це красиво, оригінально, надійно, зручно та ергономічно.
  Варіантів багато, але ми радимо дуб.
  Все залежить від складності проєкту, розмірів конструкції і дизайнерського рішення.

  Купити безкаркасні сходи Київ, Київська область, Ірпінь, Бровари, Боярка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Вишневе, Обухів, Переяслав Хмельницький, Буча, Фастов, Софієвска Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка