PV1452
logo
imagesbackground

Килимові сходи

PV1452
від 29800 грн. за пог. м.
PV1451
від 28670 грн. за пог. м.
PV1453
від 27320 грн. за пог. м.
записатися на замір

  Безкаркасні сходи – унікальна «самонесуча» конструкція, форма якої визначається стінами приміщення, де вона встановлюється. В стіну з одного боку закріплюються сходинки, а з іншої вони ніби «зависає» у повітрі.

  Безкаркасні сходи від виробника Пан Майстер

  Якщо вам потрібні сходи на другий поверх, компанія Пан Майстер звертає увагу на таку модель як килимові сходи, купити які є можливість у поціновувачів оригінальності. Одна з характеристик цієї системи – вона здатна вписатися в будь-який отвір. Що стосується матеріалів які використовуються, то best of the best вважаються дубові сходи.

  Особливості сходів с килимовими сходинками

  Щоб у вашому будинку або офісі з’явилися безкаркасні сходи, ви повинні бути впевнені у міцності стіни. І хоча дана система і позиціонується як сходи без опори на стіну, все-таки спеціальні металеві елементи, що утримують сходинки, закріплюються саме у вертикальну поверхню, але тільки з одного боку. Дякуючи відсутності каркасу і «класичних» опор у вигляді косоуру або тятиви, вироби виглядають неймовірно легко. Ну а закриті сходинки і створюють той знаменитий ефект «килимового покриття». До особливостей варто віднести:

  Переваги без каркасних дубових міжповерхових маршів

  Сходи без каркасу виглядають оригінально та стильно. Ідеальне рішення для інтер’єрів в сучасному дизайні. Популярністю користуються моделі із дерева і вони вважаються:

  1. універсальними в плані стилістики інтер’єрів;
  2. здатними вписуватися в приміщення з різною конфігурацією;
  3. компактними, що дозволяє встановлювати їх навіть якщо є обмеження по площі в будівлі;
  4. ніяких лімітів в плані декоративного оформлення

  Вартість виготовленні під ключ

  Ціна на килимові сходинки для дерев’яних сходів залежить від багатьох факторів. Все починається з проєктування. Поки створюється дизайн проєкт, є можливість вписатися в визначений бюджет. Такі оригінальні системи виготовляються під замовлення з врахуванням плану приміщення і смакових уподобань Клієнта. Наше виробництво передбачає проведення всіх етапів виготовлення, це дозволяє нам пропонувати демократичну вартість навіть на дуже складні проєкти.

  Оцінити різноманітність модельного ряду і стильність рішень пропонуємо на нашому сайті, відвідавши галерею виконаних проєктів. Фото допоможуть визначитися у виборі, а відгуки наших Клієнтів стануть ще одним аргументом на користь саме такої версії. Адже килимові сходинки для сходів – це незвичне інтер’єрне рішення, здатне будь-якому приміщенню додати шику та оригінальності. Продаж конструкцій такого типу стає все більш активним і спеціалісти Пан Майстер нададуть вам масу можливостей обрати оптимальний варіант.

  Це конструкції, що не мають каркасу в класичному розумінні цього слова, які кріпляться за допомогою металевих елементів в стіну з одного боку.
  Це красиво, оригінально, надійно, зручно та ергономічно.
  Варіантів багато, але ми радимо дуб.
  Все залежить від складності проєкту, розмірів конструкції і дизайнерського рішення.

  Купити безкаркасні сходи Київ, Київська область, Ірпінь, Бровари, Боярка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Вишневе, Обухів, Переяслав Хмельницький, Буча, Фастов, Софієвска Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка